Franchise İstanbul Fuarı

 

Franchise İstanbul Expo Hakkında

Franchise İstanbul Expo, Türkiye'deki franchise girişimcileri ve uluslararası yatırımcılar için önde gelen bir iş etkinliğidir. Markaların gelecekteki büyüme stratejileri ile paralel olarak gelecek franchise sahipleri ve iş ortaklarıyla tanışma fırsatıdır. 200'den fazla yerli ve uluslararası katılımcı ile Fracnhise İstanbul Expo, Türkiye'nin önde gelen Franchise etkinliği olup tüm franchise ekosistemini aynı çatı altında toplayıp, girişimciler ve fracnhise adayları için bir buluşma noktası olacaktır.

Franchise İstanbul Expo Bilgileri:


Konum:İstanbul-Türkiye
Yer:Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


Franchise İstanbul Expo'yu Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Türkiye'de Franchise Sistemi


1980'den sonra gerçekleşen ekonomik değişim ile yurt dışında yaygın olarak kullanılan bazı markalar Türkiye pazarına giriş yapmışlardır. Türkiye'deki bu ekosistemin en önemli sektörleri arasında fast-food, kozmetik ve giyim bulunmaktadır. Türkiye'de küçük ve orta ölçekli firmalar için franchise alternatifi olan bir sistemdir. Ülkemizde bu sistemin gelişmesi ve doğru yürütülmesini sağlamak amacıyla 1991 yılında Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) kurulmuştur.


 

Türkiye'de Franchise Ekosistemi için Güçlü Birliktelik

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş ve Türkiye'de Franchise sisteminin tek çatı örgütü UFRAD Franchising Derneği güçlerini birleştirerek ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile girişimcileri bir araya getirmek amacıyla 6-10 Şubat 2024 tarihleri arasında Fracnhise İstanbul Expo gerçekleştirilecek.

Franchise İstanbul Expo 2024'e Stantlı Katılım Sağlamak İçin Tıklayınız